Yasal Uyarı

  1. EmlakBuluyoruz.Com internet sitesi Finders Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketi'ne aittir ve işletilmektedir.
  2. EmlakBuluyoruz.Com isimli internet sitesinin amacı, Türkiye'de emlak sektöründe yer alan her türlü ürün ve hizmeti internet ortamındaki milyonların faydasına sunmaktır. Sitede yer alan tüm ilanlar üyeler tarafından girilmektedir. Bu ilanlar için Finders Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketi'ne hiçbir sorumluluk yüklenemez. Üye ve kullanıcılar arasındaki hiçbir işlemde, Finders Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketi hukuki sorumluluk taşımaz.
  3. EmlakBuluyoruz.Com internet sitesinde yer alan tüm içerikler, uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içerik ve uygulama değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
  4. İleride söz konusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranılmamış olunmasından kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin taleplerden Finders Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketi'nin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
  5. Finders Yazılım Teknolojileri Tic. Ltd. Şirketi iş bu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.
emlakbuluyoruz.com
Tüm hakları saklıdır.